1. SIYAH NOKTALARDAN RAHATSIZ OLUYORMUSUNUZ?
  2. FAZLA SEBUM?
  3. CİLT KONULARI?

KUSURLARA KARŞI SÜREKLİ MÜCADELEDEN USANDINIZMI?

Mask sizin için bir üründür! Cildinizi tekrar güzelleştirecek!

Şimdi satın al
254 TL 127 TL

Black Mask nasıl çalışır?

Black Mask Voox

Cildi kapsamlı bir şekilde besler.

Black Mask burun, alın-T bölgesi veya yüzün tamamı için derin temizleme soyma tipi son dereceli etkili maskedir. Malzemeleri sadece siyah noktaların çıkarılmasını kolaylaştırmakla kalmaz aynı zamanda yorgun, donuk cildi mükemmel nemlendirir ve besler. Siyah noktaların geri gelmesini ve cildin kurumasını önler.

Black Mask Voox

Cildi pürüzsüzleştirir

Black Mask kırışıklıkları azaltır ve ölü cildi temizler. Sonuç olarak, cildiniz ipeksi pürüzsüzleşir ve dokunuşa yumuşak olur, artık sorunlu egzama oluşturmaz. Maskenin en büyük avantajı yalnızca siyah noktaları değil aynı zamanda günlük bakımdan kurtulamadığınız toksinler, küçük kirleri de ortadan kaldırmasıdır.

Black Mask Voox

Kusurları ortadan kaldırır

Black Mask egzamayı en sorunlu alanlardan uzaklaştırır, sebumun salgılanmasını düzenler, cildi yumuşatır ve düzleştirir, aynı zamanda cildi de parlaklaştırır. Düzenli maske kullanımı, cildi parlak, iyi beslenmiş ve ipeksi pürüzsüz hale getirir.

Black Mask uygulaması nasıl görünür?

1. ADIM

Göz çevrelerini, kıllı ve hasarlı bölgeleri açıkta bırakarak maskeyi problemli bölgeleri kalın tabaka halinde sürün.

Black Mask Voox

2. ADIM

30 dakika bekleyin. Maske kuruyacak ve esnekleşecektir. Bu arada maskenin aktif maddeleri cilde derinlemesine işleyerek gerekli etkiyi yapacaktır.

Black Mask Voox

3. ADIM

Maksimum sonuçları elde etmek için haftada 2-3 kez Black Mask’ı kullanın. Sadece bir ay içinde, yüzünüz tanınmayacak ve siyah nokta ve diğer cilt kusurların izi kalmayacak!

Black Mask avantajları

  • Güzellik bakımları için mükemmel bir alternatif
  • Doğal, tahriş edici olmayan maddeler
  • Hassas koku ve hafif doku
  • Evde kullanımı kolaydır
  • Yüksek verimlilik
  • / Şaşırtıcı derecede pürüzsüzleştirir ve cildi temizler

Sorular ve cevaplar

Black Mask hangi ciltler için önerilir?

Black Mask tüm cilt tipleri için önemlidir. Yağlı cilt ile sebumun salgılanmasından sorumlu olan hormonları düzenler, kuruduktan sonra yüz cildinde düzgün bir nemlendirme ve beslenme sağlar. Bu nedenle Black Mask herhangi bir kaygısı olmadan ve doğru ürünü seçmek için düşünmeden kullanılabilir.

Black Mask kaşındırmaya neden olur mu?

Doğal bileşimi ve test edilmiş formülüyle Black Mask, alerjik reaksiyonlara veya cilt tahrişine neden olmaz. Uygulamadan kısa bir süre sonra deri kırmızı olabilir, ancak bu geçici bir etki olup, birkaç dakika sonra kaybolur

/ Bir sürü farklı kozmetik kullanıyorum, Black Mask ile birlikte kullanılabilir mi?

Black Mask, cilt bakım ürünlerinizin tüm alanlarını değiştirebilir. Bununla birlikte, eğer kozmetik ürününüzü beğendiyseniz ve hala onları kullanmak istiyorsanız - sorun değil. Unutmayın, maskeyi uygulamadan önce yüzü iyice temizleyin.

Black Mask Yorumları

Black Mask Voox

Geçenlerde maske hakkında duydum ve olumlu eleştirilerden sonra kızkardeşimle kendime sipariş etmeye karar vermeğe ikna oldum. Gençlik yıllarından beri burunda siyah noktalarla başa çıkamadık ve kozmetik tedaviler daha da kötüleştirdi. Yalnızca ikinci kez kullandıktan sonra siyah uçların çoğunluğu maskeye yapışmıştığını gördükte şok olduk! İkimiz de çok sevindik ve gerçekten öneriyoruz. "”

Yelenda

Black Mask Voox

İlk başvurudan sonra biraz memnun kaldım. Öncesi ve sonrası arasındaki fark küçüktü ve daha muhteşem sonuçlar bekliyordum. Ancak maskeye gerçekten işe yarayıp yaramayacağından emin olabilmek için ikinci ve üçüncü şans verdim. 3 hafta sonra cildim tanınmıyor. İlk kullanımdan sonra Black Mask’ı atmadığım için memnunum "

Bahar

Nasıl sipariş verebilirim?

Black Mask doğrudan web sitesi üzerinden sipariş edilebilir! Sipariş formundaki verileri doldurmanız yeterlidir ve Black Mask gösterilen adrese gönderilir. Bugün bile indirim fiyata Black Mask satın alabilirsiniz!

Kendinize bir hediye yapın ve Black Mask ile cildinize iyi bakın!

254 TL 127 TL
Şimdi satın al
Black Mask Voox